Haberler

EMANET DOLABI MODELLERİNİN FİYATLARI VE ÖLÇÜLERİ

Emanet dolapları sağlam bir yapıda ve elektrostatik toz boya ile yapılmaktadır. Üretilmekte olan ürünlerimiz farklı ölçülerde ve farklı gözlere sahip olup birçok rafa sahip olabilmektedir. Aynı zamanda bu dolap modellerinde isimlik bulunmakta olup bunun yanında güvenlik önem serilerek kilit sistemleri ve anahtarlı sistem uygulanmaktadır. Her türlü işyeri ve kamu binalarında kullanıma uygundur. Özellikle kalabalık ve insanların emanet bırakacağı alanlar için ideal kazanç kapısı olabilmektedir.

Emanet Dolabı Modelleri ve Kullanım Alanları

Günümüzde alışveriş merkezleri, marketlerde, işletmelerde, fabrikalardan ve eğitim kuruluşları gibi birçok alanda kullanılmakta olan dolap çeşididir. Bu ürünler kaliteli olduğu sürece hiçbir olumsuzluk meydana gelmemektedir.

Emanet dolabı modelleri ise günümüzde göz sayısına göre çeşit göstermektedir. Karşımıza çıkan başlıca modeller 7 gözlü, 14 gözlü, 21 gözlü ya da 28 gözlü olmaktadır. Bunun yanında çelik modeller gibi değişik modellerde de karşımıza çıkabilmektedir. Bunlar dışında karşımıza ahşap emanet dolabı gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Bu modeller kullanım alanları ve kullanım işlevlerine göre işleyiş bulunmaktadır. Bunun yanında daha da çok gözlü modeller bulunmaktadır bunlara en büyük örneği olarak 100 gözlü emanet dolabı olmaktadır.

Emanet Dolabı Ölçüleri

Emanet dolabı ölçüleri incelendiği takdirde genişlik olarak 570 derinlik olarak 400 metre olmaktadır. Bunun yanında yüksekliği ise 1825 metredir bu ölçümler 7 gözlü bir emanet dolabına ait olmaktadır. Bunun yanında 28 gözlü bir dolaba ele alacak olursak bu dolabın genişliği 1110 milimetre derinliği ise 400 milimetre olup yüksekliği 1825 milimetredir.

Bunun yanında göz ölçüsü ise 25 25 olmaktadır. Yani bu noktadan da anlaşılabileceği gibi emanet dolabı yapımları siparişler doğrultusunda özel olarak hazırlanmakta olup standart ölçüleri yanı sıra farklı ölçülerde de hazırlana bilmektedir.

Bu ek olarak şu zamanlarda sık bir şekilde üretilmekte olan metal dolap modellerine göre ölçüler de daha farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani özetle dolabın modeline yapısına ölçüsüne göre dolap modelleri farklılık göstermektedir. Sizde özel siparişler vererek çok kolay bir şekilde kendinize uygun bir sipariş verebilirsiniz ve en kısa sürede size teslim edilmektedir.

Emanet Dolabı Özellikleri Ve Fiyatı

Emanet dolapların başta da dediğimiz gibi birçok gözden oluşmakta olan dolap modelidir. Karşımıza çıkmakta olan birçok emanet dolabı modeli bulunmaktadır.

Bunlardan bahsedecek olursak bir tanesi 20 Gözde emanet dolabı almaktadır. Bu dolaba 20 x 74 ölçüsünde olmakta olup her bölüme üzerinde isimli kısmı bulunur. Bununla beraber kilit sistemi de oldukça yüksekte  bulunmaktadır son olarak üretilmekte olan tüm modeller elektrostatik toz boya ile özel ile boyanır ve fırınlanır böylece sana hiçbir etkisi bulunmamaktadır.

Emanet dolabı fiyatları ele alınacak bu dolaplar özelliklerine göre değişim göstermektedir yani 15 kapılı bir ürün hemen hemen bin liraya eşdeğer olabilmektedir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir