Haberler

ENDÜSTRİYEL METAL DOLAP MODELLERİ, ÖZELLİKLERİ: ÇALIŞANLARIN KONFORUNU İŞLETMENİZE TAŞIYIN

Endüstriyel metal dolap, sanayi sektöründe faaliyet gösteren resmi ya da özel kurum ve kuruluşların, küçük atölye ya da büyük holding olması fark etmeksizin tüm iş sahiplerinin ihtiyacını karşılayan, iş ekipmanının yerleştirildiği tasnif ve saklama üniteleridir. İşçilik, bakım, onarım ve tadilat gibi faaliyetlerin sürekliliğini ve muntazam bir iş akışını gerektiren farklı çalışma branşları için geliştirilen demir dolap tasarımları, beden gücüyle çalışan personelin pratikliğini ve verimliliğini artırdığı gibi, işletmelerin kalitesini, prestijini ve kâr marjını da ileri seviyelere taşır. Kalitesi, sağlamlığı, sistematik tasarım detayları ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan endüstriyel malzeme dolabı modelleri hem oldukça geniş bir kullanım alanına hem de yoğun bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Endüstriyel Çelik Dolap Modelleri

Küçük, orta ve büyük ölçekli sanayi işletmelerinin gereksinimini karşılamak üzere tasarlanan endüstriyel dolap modelleri, farklı kurum ve kuruluşların iş ekipmanlarını tasniflemeye ve muhafaza etmeye uygun özelliklerde imal edilir. Konumlandırılacağı alana sabitlenebilen modellerin yanı sıra, çalışanların yakınında bulunması gereken malzemeler için hareketli dolap tasarımları da mevcuttur.

Yüksekliği, derinliği ve genişliği kullanım amacına ve alanına göre değişen endüstriyel malzeme dolabı stilleri, kapaklı ve kilitli standart görünümlü metal dolap görünümünde olabileceği gibi; üzerinde tablası bulunan, çelik pano bölmesi askılı, alt kısmı çekmeceli, kapaklı, raflı ve kasalı modellerden oluşan tezgâh tasarımlı ürünler de olabilir.

Müşterilerden gelen siparişler üzerine üretilen endüstriyel dolapların yanı sıra Gökerler’in mühendislik yetkinliğinden yararlanmayı tercih eden işletme sahiplerine uygun nitelikleri taşıyan ürün alternatifleri ise özel olarak tasarlanır. Metal dolap içerisine yerleştirilecek malzemelerin ve aksesuarların çeşitliliğine uygun özelliklere sahip endüstriyel dolap alternatiflerinin kalite standartları aynı kalmakla birlikte, yük taşıma kapasiteleri, yer kaplama potansiyelleri, işlevsel detayları ve ergonomiyi ön plana çıkaran kriterler büyük bir titizlikle projelendirilir.

Bu sayede firmaların faaliyet gösterdiği sektörlere göre malzeme, takım ve set konseptlerine dahil olan aparat ve aksesuarların tasniflenmesi ve saklanması için profesyonel bir mekanizma ortaya çıkar.

Endüstriyel Metal Dolap Özellikleri

Endüstriyel dolap modelleri, sanayi sektöründe gerek teknolojik iş ekipmanları kullanarak gerekse beden gücüyle aktif olarak çalışan personellerin çalışma standartlarına nitelik kazandırır. İşlevsel tasarımlı ürünler mühendis, teknisyen, usta, çırak ya da kalfa olarak görev yapan personelin malzeme arayarak vakit kaybetmesini önler. İş akışını hızlandıran dolayısıyla seri işçilik performansını artıran dolaplar, çalışanların iş yaşamına yüksek konfor getirir. İş bitiminde alet, araç ve aksesuarların nereye yerleştirileceği belli olduğu için hem zaman kaybının hem de düzensizliğin önüne geçilir.

Ağır sanayi işletmeleri için kullanışlı ve ergonomik yapıda dizayn edilen ürünlerin, yük dağılım performansı eşit olacak şekilde geliştirilir. Böylece çelik dolap kapaklarınınçekmecelerin ya da farklı bölmelerin açık pozisyonda olması, devrilme ve eğilme gibi personeli tehlikeye atan durumlara sebebiyet vermez. Özel alaşımlı çelik levha ve sac malzemelerin birleştirilmesinde uygulanan kaynak, puntalama, keskin hatları yuvarlatma teknikleri, ürünlerin kullanım güvenliğini artırır.

Sabit özellikli endüstriyel metal dolap modellerinde zemine basan ayak kısımlarında kullanılan kaliteli rotiller, oynar mekanizması sayesinde ürünlerin zemin koşullarına uygun pozisyonda ayarlanmasını ve sallanmasını önler.

İki anahtarlı olarak geliştirilen İspanyolet gömme kilit teknolojisi ise endüstriyel malzemelerinizi muhafaza etmeniz hususunda tam emniyet sunar. Yüksek mühendislik projelerini uzman işçilik kalitesiyle koordine etmeyi başaran Gökerler’in tasarladığı endüstriyel takım dolabı konseptinin tamamında ileri teknoloji kullanımı ile birinci sınıf malzeme ve aksesuar uygulaması hâkimdir. Sektörün öncüsü ve lideri konumunda faaliyet gösteren çelik eşya markası, endüstriyel dolap modelleri üretiminde Ereğli Demir Çelik tesisleri tarafından imal edilen sağlam, kaliteli ve kalın özellikli DKP sacları ve çelik alaşımlı levhaları kullanmayı tercih eder. Yeni nesil boya makineleriyle gerçekleştirilen renklendirme işlemleri, her türlü toz ve partikül faktörlerinden arındırılan gelişmiş boyahanelerde yapılırken; elektrostatik toz boya uygulamaları tamamlanan ürünlerini 200 derecelik yüksek sıcaklıkta fırınlar.

Avantajlı Endüstriyel Dolap Fiyatları Üretici Gökerler’de

Endüstriyel dolap fiyatları hususunda belirleyici olan etmenler arasında üretim ve tasarım teknolojisi, malzeme ve aksesuar detayları ve işçilik kalitesi önemli yer tutar. Firmamız üretici firma olduğu için fiyat performansı açısından avantaj sağlamaktadır.

İşletmenizde kullanmayı tercih edeceğiniz endüstriyel metal dolap alternatiflerinin işlevsel, dayanıklı ve güvenli niteliklere sahip olması oldukça önemlidir.

Şıklığı, ergonomisi, pürüzsüz yüzey detayları, ayarlanabilir raf bölmeleri ve teleskobik hareket olanağı sunan çekmece özellikleriyle donatılması da kullanıcılara konfor sunan diğer kriterler arasındadır. Prestijli marka Gökerler, dünya standartlarında tasarım ve üretim teknolojisini; AB uyum kriterlerini taşıdığını kanıtlayan ISO 9001 : 2015 ve T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen Marka Patent Tescil sertifikalarını almaya hak kazanarak belgelendirir.

Gökerler Çelik Eşya müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet prensibini tasarımın ve üretimin tüm alanlarında gösterdiği için yoğun talep ve takdir kazanan üreticiler arasındadır. Satış öncesi bilgilendirme çalışmaları ile başladığı destek hizmetlerinin devamında ürünlerinin hem nakliye, kurulum, bakım ve demontaj sürecinde hem de satış sonrası destek uygulamaları ile müşterilerinin her zaman yanında yer aldığını hissettirir. Gökerler’in geniş ürün yelpazesinden tercih edeceğiniz endüstriyel dolap modelleri dilerseniz İstanbul içerisine dilerseniz Yalova’dan Sivas’a, Muğla’dan Erzincan’a kadar her vilayete en hızlı şekilde gönderilir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir